Rzeczoznawcy samochodowi , zrzeszeni w SITK ( Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej)  firmy ASO Nodzyński świadczą usługi z zakresu ekspertyz dotyczących pojazdów mechanicznych: samochody osobowe, ciężarowe. Ekspertyzy wykonują osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym, z wieloletnią praktyką jako rzeczoznawcy oraz biegli sądowi.

Opracowania naszych specjalistów pokrywają się z wymaganiami sądów, policji, prokuratury, firm ubezpieczeniowych oraz innych organów administracji państwowej. Analizy realizowane w ramach naszych usług stanowią również podstawę do realizacji czynności leasingowych, ubezpieczenia samochodu, kredytów bankowych,  czy likwidacji środka trwałego.

Rzeczoznawcy samochodowi  firmy ASO Nodzyński są w posiadaniu odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia potrzebnego do rzetelnego zrealizowania wyceny zarówno samochodów sprawnych, jak i uszkodzonych.

Nasze usługi realizowane są, gdy zachodzi potrzeba:       

  • Ubezpieczenia samochodu – wycena wartości rynkowej pojazdu w przypadku, gdy skorzystanie ze skatalogowanych wartości nie jest wymierne. Dotyczy głównie samochodów, które pojawiły się na rynku w niewielkiej ilości lub odznaczają się nietypową konstrukcją.
  • Leasingu samochodowego – tego typu analiza przeprowadzana jest w przypadku, gdy firmy leasingowe oczekują wyceny finansowanego przez nie używanego samochodu.
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych – usługa przydatna w momencie, gdy po zaistnieniu wypadku koszty naprawy pojazdu przekraczają jego realną wartość rynkową. Aby uniknąć sytuacji, w której wycena firmy ubezpieczeniowej stanowiłaby szkodę dla ubezpieczonego, warto skorzystać z usług niezależnego rzeczoznawcy. Obiektywna opinia specjalisty będzie gwarantem sprawiedliwej wyceny szkody.
  • Sporów sądowych 
  • Ustalenia faktycznych okoliczności szkody.
  • Sporządzanie kalkulacji napraw pojazdów w systemie komputerowym EUROTAX w oparciu o ceny  części zamiennych i technologie producenta pojazdu.
  • Oceniamy stan techniczny pojazdu , jego wartość i wysokość szkody całkowitej.
  • Ustalamy przyczyny uszkodzeń zespołów i podzespołów pojazdów.

Zapraszamy do skorzystania usług rzeczoznawcy samochodowego ASO Nodzyński. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z wyceną realnej wartości pojazdów, wysokości szkody powypadkowej, poprawności wykonanej naprawy czy też przyczyny powstania uszkodzeń podzespołów samochodu. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami, a usługa realizowana jest w ekspresowym tempie.

telefon
Kontakt do serwisu(4812) 288-23-12, + 48 665 83 83 83
Adres email
E-mailserwis@serwisnodzynski.pl
Adres serwisu
Adres Serwisuul.Janińska 18 a, 32-020 Wieliczka