Rzeczoznawcy samochodowi Wieliczka firmy ASO Nodzyński świadczą usługi z zakresu analizy szkody motoryzacyjnej od wielu lat. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, czego wynikiem jest weryfikacja realnej wartości szkody w krótkim czasie.

Opracowania naszych specjalistów pokrywają się z wymaganiami Urzędów Celnych, Urzędów Skarbowych, firm ubezpieczeniowych oraz innych organów administracji państwowej. Analizy realizowane w ramach naszych usług stanowią podstawę do realizacji czynności leasingowych, ubezpieczenia samochodu, kredytów bankowych, podatku akcyzowego czy likwidacji środka trwałego.

Rzeczoznawcy samochodowi  firmy ASO Nodzyński są w posiadaniu odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia potrzebnego do rzetelnego zrealizowania wyceny zarówno samochodów sprawnych, jak i uszkodzonych.

Nasze usługi realizowane są, gdy zachodzi potrzeba:

  • Ubezpieczenia samochodu – wycena wartości rynkowej pojazdu w przypadku, gdy skorzystanie ze skatalogowanych wartości nie jest wymierne. Dotyczy głównie samochodów, które pojawiły się na rynku w niewielkiej ilości lub odznaczają się nietypową konstrukcją.
  • Leasingu samochodowego – tego typu analiza przeprowadzana jest w przypadku, gdy firmy leasingowe oczekują wyceny finansowanego przez nie używanego samochodu.
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych – usługa przydatna w momencie, gdy po zaistnieniu wypadku koszty naprawy pojazdu przekraczają jego realną wartość rynkową. Aby uniknąć sytuacji, w której wycena firmy ubezpieczeniowej stanowiłaby szkodę dla ubezpieczonego, warto skorzystać z usług niezależnego rzeczoznawcy. Obiektywna opinia specjalisty będzie gwarantem sprawiedliwej wyceny szkody.
  • Podatek akcyzowy – usługa realizowana w przypadku importu pojazdów. Analiza przeprowadzona przez doświadczonego rzeczoznawcę będzie podstawą do wyliczenia podatku akcyzowego. Przeprowadzenie tego typu wyceny jest szczególnie przydatne w momencie sprowadzania pojazdów uszkodzonych, o wartości znacznie niższej, niż ich cena w stanie nieuszkodzonym. Dzięki przeprowadzeniu analizy wartości pojazdu zabezpieczymy się przed wydatkami związanymi z zawyżonym podatkiem akcyzowym.

Zapraszamy do skorzystania usług rzeczoznawcy samochodowego ASO Nodzyński. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z wyceną realnej wartości pojazdów. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami, a usługa realizowana jest w ekspresowym tempie.

Zadbaj o swój pojazd już dziś z ASO Nodzyński.

telefon
Kontakt do serwisu(4812) 288-23-12, + 48 665 83 83 83
Adres email
E-mailserwis@serwisnodzynski.pl
Adres serwisu
Adres Serwisuul.Janińska 18 a, 32-020 Wieliczka