Firma motoryzacyjna ASO Nodzyński prowadzi swą działalność nieprzerwanie od 1980 roku. Ponad 35-letnie doświadczenie w branży gwarantuje wysoką jakość usług. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego jesteśmy pewni, że świadczone przez nas usługi spełnią Państwa oczekiwania. Zespół złożony ze specjalistów aktywnych w życiu branży motoryzacyjnej i ciągle poszerzających swoje kwalifikacje daje pewność, że problem, z jakim zwrócą się Państwo do nas, zostanie rozwiązany w ekspresowym tempie.

Nasi klienci mogą liczyć na fachową obsługę i doradztwo w każdym aspekcie. ASO Nodzyński to wysoka jakość usług w zakresie diagnostyki samochodowej. Zespół specjalistów dokona dokładnego i rzetelnego przedstawienia stanu pojazdu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. kompleksową diagnostykę pojazdu. Nasz serwis wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne renomowanych marek oraz specjalne narzędzia zalecane przez producentów samochodów. Pierwszym krokiem do podjęcia czynności serwisowych jest przeprowadzenie diagnostyki samochodowej.

Sprawdzimy, w jakiej kondycji jest Twój samochód oraz doradzimy co zrobić, aby pojazd był bezpieczny. Jesteśmy partnerem programu Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa oraz Bosch Układy Hamulcowe.

Jesteśmy również autoryzowanym punktem wymiany oleju firmy Castrol.

W naszym serwisie zrealizują Państwo naprawy z zakresu elektroniki samochodowej. Obecnie większość samochodów poruszających się po drogach jest nafaszerowana układami elektronicznymi. Za jakość pracy jednostki napędowej odpowiada komputer. Jeżeli odczuwasz wyraźne pogorszenie się kultury pracy silnika, zgłoś się do serwisu ASO Nodzyński. Dokładna analiza rozwieje wszelkie wątpliwości, a nasi pracownicy doradzą jakie kroki należy podjąć w przypadku usterki.

Serwis ASO Nodzyński dokonuje przeglądów technicznych pojazdów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dokładne analizy stanu technicznego pojazdu kategorii OT-1 oraz OT-2. Realizujemy również ekspresowe przeglądy techniczne dla klientów, którzy chcieliby się przyjrzeć bliżej pojazdowi tuż przed jego zakupem.

Zapraszamy również do skorzystania z usług naszego rzeczoznawcy, który rzetelnie oceni wartość pojazdu oraz przeprowadzi dokładną analizę szkody motoryzacyjnej. Niezależny rzeczoznawca obiektywnie oceni wartość pojazdu w przypadku leasingu samochodowego lub aspektów związanych z ubezpieczeniem, wydadzą opinię na potrzeby sporów sądowych, itp.

Oprócz serwisu prowadzimy również sklep motoryzacyjny. W ofercie mamy ogromny wybór części renomowanych producentów oraz ich zamienniki, akcesoria samochodowe, opony, akumulatory oraz oleje i smary.

telefon
Kontakt do serwisu(4812) 288-23-12, + 48 665 83 83 83
Adres email
E-mailserwis@serwisnodzynski.pl
Adres serwisu
Adres Serwisuul.Janińska 18 a, 32-020 Wieliczka