Serwis realizowany przez firmę ASO Nodzyński zajmuje się rozwiązywaniem problemów z układem klimatyzacji w pojazdach wszystkich marek. Jeśli zauważyłeś, że klimatyzacja w Twoim samochodzie nie działa poprawnie, to zapraszamy do serwisu samochodowego ASO Nodzyński. Zespół specjalistów rozwieje wszelkie wątpliwości i doradzi co zrobić w przypadku usterki.

Serwis klimatyzacji ASO Nodzyński zajmuje się:

  • przeglądem klimatyzacji oraz jego serwisem,
  • sprawdzeniem szczelności układu,
  • napełnieniem układu klimatyzacji w przypadku ubytku czynnika,
  • diagnostyką i naprawą uwzględniającą raport z przebiegu czynności,
  • odgrzybianiem klimatyzacji metodą chemiczną i ultradźwiękową,
  • ozonowaniem,
  • naprawą przewodów.

Obecność klimatyzacji w pojazdach przestała być rarytasem, na który mogą pozwolić sobie jedynie nieliczni, gdyż w większości samochodów poruszających się po drogach znajdziemy tego typu układy. Dzięki klimatyzacji możemy rozkoszować się przyjemnym chłodem panującym wewnątrz pojazdu w upalne dni. Niestety, jak to bywa z większością systemów montowanych w pojazdach, również i o układ klimatyzacji należy odpowiednio zadbać. Dzięki regularnemu serwisowaniu klimatyzacji zagwarantujemy poprawną pracę układu przez długie lata oraz unikniemy wysokich kosztów napraw, które mogłyby się pojawić w przypadku braku przeprowadzenia tego typu czynności.

Serwis klimatyzacji realizowany przez ASO Nodzyński zaleca przeprowadzenie corocznych czynności diagnostycznych układu klimatyzacji samochodowej. W skład analizy wchodzi zbadanie stanu sprężarki i przewodów, poziomu czynnika chłodzącego, szczelności układu, kontrola oleju w systemie oraz zbadanie skuteczności chłodzenia.

Zespół specjalistów serwisu ASO Nodzyński tworzą osoby, które związane są ze światem motoryzacji od wielu lat. Nasz zespół składa się z pasjonatów motoryzacji. Oddając pojazd w nasze ręce, otrzymujecie Państwo gwarancję terminowej usługi na najwyższym poziomie. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i dbamy o to, by usługa spełniała oczekiwania każdego klienta. Posiadamy odpowiednie narzędzia renomowanych marek oraz przyrządy diagnostyczne rekomendowane przez producentów samochodów. Obdarzając nas zaufaniem, otrzymujecie Państwo gwarancję szybkiej i fachowej usługi.

Zadbaj o swoje auto już dziś z ASO Nodzyński.

telefon
Kontakt do serwisu(4812) 288-23-12, + 48 665 83 83 83
Adres email
E-mailserwis@serwisnodzynski.pl
Adres serwisu
Adres Serwisuul.Janińska 18 a, 32-020 Wieliczka